Odense Selimiye Camii’nden Odense Emniyet Müdürlüğüne Nezaket Ziyareti

Danimarka Türk Diyanet Vakfı

Odense Selimiye Camii’nden Odense Emniyet Müdürlüğüne Nezaket Ziyareti

Odense‘deki camii cemaati Emniyet Müdürlüğü’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete  Türk İlam Kültür Derneği başkanı, kadın kolları başkanı, yönetim kurulu ve din görevlileri katıldı.

Emniyet Müdürü Paul Löhde heyeti samimi bir şekilde karşılarken, Emniyet Müdürüne ve yardımcılarına çiçek  ve Danca Meal takdim edildi.

Ziyaret esnasında heyete emniyetin yapısı ve çalışma sistemi hakkında bilgi verilirken, Din görevlisi Fatma Zehra Öztürk ziyaret ile ilgili şu açıklamada bulundu; Suça bulaşan ve hapiste olan Müslümanların tekrar topluma kazandırılması hususunda birlikte çalışabilineceğini ve bu konuda yardıma hazır olduklarını belirtti. Din görevlisi Üzeyir Acar da dinimizin insanlara faydalı olmayı emrettiğini, Danimarka’nın İkinci vatanımız olduğunu, toplumun huzurunun sağlanması hususunda  yardıma hazır olduklarını ifade etti. Dernek başkanı Hakkı Erdönmez de ziyaretten çok memnun olduğunu söylerken, Emniyet Müdürü Paul Löhde de son olarak teşekkür ederek memnunuyetini belirterek açıklamardan dolayı gurur duyduğunu belirtti.

 

Aktif Ziyaretçi : 11
Dün Tekil : 478
Bugün Tekil : 386
Toplam Tekil : 894562